Pożyczki pozabankowe – załatwisz je w domu

Pożyczki udzielane przez liczne instytucje i firmy pozabankowe cieszą się stale rosnącą popularnością, na którą wpływ ma łatwość ich uzyskania i to nawet przez klientów mających inne, często niespłacone zadłużenie. Żadnego znaczenia nie ma również umieszczenie ich w rejestrach dłużników, na co szczególną uwagę zwracają banki.

Pożyczki bez bik na pilne wydatki

Ten rodzaj pożyczek, nazywany powszechnie chwilówkami, nie wymaga załatwiania dziesiątków formalności, a uzyskać je można nie tylko podczas osobistej wizyty w jednej z wybranych firm pożyczkowych, ale również poprzez stronę internetową. Jest to wygodniejsze rozwiązanie, pozwalające na zdobycie potrzebnej gotówki bez wychodzenia z domu.

Wypełnij wniosek, dokumenty przywiezie kurier

W celu otrzymania pożyczki trzeba będzie wypełnić odpowiedni formularz, podając w nim swoje dane osobowe. Najbardziej istotne jest posiadanie stałego zameldowania, bez którego wniosek nie będzie rozpatrywany. Z dokumentów należy posiadać dowód osobisty lub inny potwierdzający wpisane dane np. paszport. Większość firm udzielających chwilówek nie wymaga od klientów zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie, dochody czy niezaleganie z podatkami. Wniosek wysyła się online do akceptacji i czeka na nią zazwyczaj kilkadziesiąt minut. Pozytywna decyzja oznacza przyznanie pożyczki, a na podany we wniosku adres mailowy są przesyłane warunki umowy, z którymi trzeba się zapoznać. Pozostałe dokumenty przywiezie do domu kurier, a po podpisaniu będzie można odebrać przelew.